عسل ضد سرطان از همه نوع هست

آیا عسل ضد سرطان هست؟ عسل؛ کی سرطان رو بهبود میده؟

عسل ضد سرطان است!

آیا عسل یکی از آن غذاهای ضد سرطان است؟ آیا می تواند سرطان را درمان کند؟ همراهمون باشید تا به این سوالات جواب بدیم 🙂

تأثیرات قوی بیوفلاونوئیدها

شاید آنچه بسیاری از افراد به اندازه کافی فکر نمی کنند و یا از آن غافل شده اند – عسل دارای خواص جلوگیری کننده از سرطان و ضد تومور است. عسل درمانی است؛ عسل ضد سرطان است.

طبق کتاب Honey Revolution توسط دکتر رون فسندن، دانشمندان فلاونوئیدهای گل را در عسل پیدا کرده اند.

بیوفلاونوئیدها که به طور کلی به عنوان آنتی اکسیدان شناخته می شوند، وقتی وارد سلول های بدن می شوند، تأثیرات شگفتی دارند.

هنگام خوردن، بلافاصله سطح آنتی اکسیدان را در سلول ها افزایش می دهند، “نفوذ پذیری و شکنندگی مویرگ ها را کاهش می دهند. آنها اکسیدان ها را تمیز کرده و از تخریب کلاژن در بدن جلوگیری می کنند”.

عسل ضد همه نوع سرطان

در واقع در سال های اخیر ، شرکت های بزرگ دارویی اثر این فلور-فلاون ها را در از بین بردن رادیکال های آزاد از بدن و بهبود عملکرد ایمنی بدن تشخیص داده اند و اکنون میلیون ها دلار صرف تولید مصنوعی این مواد می کنند.

به خانواده و دوستان خود بگویید که زنبورهای عسل در حال جستجوی شهد گل هستند و سپس به ما منتقل کرده اند!

ممکن است منفعت روی آوردن به یک غذای سالم را یک شبه نبینید، اما انتخاب های روزمره تکراری و ضد سرطانی می تواند به طور بالقوه زندگی شما را از بیماری های مهلک مانند سرطان ها نجات دهد.

پیشگیری بهتر از درمان

مطمئناً همه ما می دانیم که پیشگیری به مراتب بهتر از درمان است ، اما متأسفانه، جهان تسلیم سندرم رضایت فوری شده است.

ببینید که چگونه افراد با مصرف قرص های رژیم غذایی، لیپوساکشن یا حتی گرسنگی از بین می روند.

کار کردن با گذشت زمان به اتلاف وقت تبدیل شده است.
ما در حال حاضر ثروت مادی، روابط و موفقیت را می خواهیم، کاملاً قانون جهانی کاشت و برداشت را کنار می گذاریم.

با نگرش دقیق، ما معمولاً تمام توان و تمرکز خود را صرف خواستار درمان های فوری بیماری ها می کنیم و همه چیز را در مورد پیشگیری مداوم با رژیم غذایی ضد سرطان و سبک زندگی فراموش می کنیم.

ما نمی توانیم بیماری های عجیب و غریب ، حوادث و بلایای طبیعی فردا را پیش بینی کنیم ، اما قطعاً می توانیم با انتخاب عاقلانه نوع غذایی که امروز در آن ذخیره می شود ، رفتار بهتری با بدن خود داشته باشیم.

عسل یکی از غذاهای ضد سرطان

1.عسل چیزی فراتر از یک چیز شیرین و چسبناک است که روی نان تست بریزید یا آن را درون چای داغ بریزید ، این یک منبع آنتی اکسیدان مبارزه با بیماری است!

2. ممکن است عسل پررنگ تیره از نظر طعم برای همه جذاب نباشد. اما از نظر سلامتی، می تواند انتخاب محبوب تری نسبت به عسل های رنگ روشن باشد: عسل تیره از آنتی اکسیدان های بالایی برخوردار است.

3. همه ما می دانیم که با عسل بهبود می یابیم.

4. بره موم زنبور عسل به دلیل اثرات ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد ویروسی، ضد التهابی و آنتی اکسیدانی قرن ها مورد تحقیق و استفاده قرار گرفته و به عنوان یک ماده درمانی طبیعی مورد استفاده قرار گرفته است.

درمان-افسردگی-با-عسل

عسل دارو رفع افسردگی؛ شیرین ترین نسخه درمان افسردگی

فرآورده های زنبور عسل دارو  رفع افسردگی

چرا عسل دارو رفع افسردگی هست؟ اگر فکر میکنید اطرافیانتون دچار افسردگی شدند ولی راه درمانش رو نمیدونید، تا آخر مقاله با ما باشید تا بهتون بگیم.

این مقاله بهتون کمک میکنه که چطور به رفع افسردگی اطرافیانتون کمک کنین.

 

عسل دارو رفع افسردگی؛ بدون نیاز به نسخه پیچی

اگه کسی دچار افسردگی شده باشه شاید اولین کاری که بکنه اینه که بره پیش دکتر و دکتر هم براش نسخه میپیچه.
ولی این پیچوندن برا اولش شاید خوب باشه ولی کم کم که بگذره این پیچوندن کل سیستم ذهنی و جسمی فرد رو هم بهم میریزه و میپیچونه!
میپرسی چرا؟!

چرا از من میپرسی! J مگه من نسخه پیچیدم؟

اینجا البته کمکت میکنم و میگم اگه باز هم بری پیش دکتر احتمال زیاد اون هم بهت میگه که داروها از هر نوعی عوارض دارن یعنی بعد مدت طولانی که استفاده بشن به جای خوب کردن خراب میکنن همه چیو.

پیچوندن نسخه شیرین با عسل طبیعی

عسل؛ دارو رفع افسردگی بدون عوارض وحشتناک

و اینجا مشخص میشه که دارو ها هم عوارض جانبی دارن و هم این که حالتو خوب نمیکنن.
یعنی داروها خیلی نمیتونن به طور طبیعی بدنو با خودشون هماهنگ کنن تا بیمارا خوب بشن.

ولی محققا و دکترا خودشون به این نتیجه رسیدن که داروهای ضد افسردگی مثل کتامین، کلورگیلین، فلوکستین، ایمی پرامین خیلی موفقیت آمیز و سلامتی بخش عمل نمیکنن.

اونا دنبال گزینه های طبیعی و مطمئن تر که خیلی موثرتر باشه گشتن و رسیدن به عسل و اومدن عسل رو برای درمان بیماری افسردگی آزمایش کردن.
اگه شما هم به عسل رسیدین و دنبال اصلش میگردی به راحتی میتونی تفاوت عسل طبیعی و تقلبی رو تشخیص بدین.

 

آزمایش عسل برای درمان افسردگی

تا الان مطالعه ها و تحقیقای خیلی زیادی در مورد محصولات زنبور عسل انجام دادن و همه شون رو از نظر خواص آنتی اکسیدانی، ضد میکروبی، ضد التهابی، ضد سرطان زایی و اثربخشی اونها در بیماری های فیزیولوژیکی ارزیابی کردن.

که نتیجه همه شون هم مثبت و خیلی اثر بخش و موفق آمیز بوده.
اینجا جا داره که به زنبور عسل یه “خسته نباشید” حسابی بگیم 🙂

یه خسته نباشید آروم تر هم دوباره بهش بگیم برای اینکه فرآورده هاش برای بهبود بیماریهای بیولوژیکی و مسائل روانی آدم ها هم تاحدی موفقیت آمیز بوده.

 

پیچوندن نسخه شیرین محققان برای درمان افسردگی

درمان طبیعی و راحت افسردگی با عسل طبیعی

طی یه مطالعه که با حمایت صندوق تحقیقاتی دانشگاه فنی کارادنیز، گامهای بلندی برداشته شد تا نشون بده که عسل، گرده و بره موم دارای بازدارنده های مهمی مثل مونو آمین اکسیدازها (MAO) هستن.

حالا مونو آمین اکسیدازها (MAO) چی هستن؟ نوعی فلاوپروتئین داخل غشای (پوسته ی) میتوکندری و غشای خارجی سلولهای عصبی و غیر عصبی اند.

و این مونو آمین اکسیدازها (MAO) در درمان اختلالات افسردگی و بیماری های نورودژنراتیو مانند بیماری پارکینسون و بیماری آلزایمر استفاده می شن.

(برای مطالعه دقیقتر میتونی به این مجله سر بزنی: (Molecules, 2019; Journal of Enzyme Inhibition and Medicinal Chemistry, 2014))

در نهایت به این نتیجه رسیدن که فراورده های زنبور عسل اثرات آرام بخشی دارن و میتونن از آدما در برابر افسردگی و بیماریهای مشابهش محافظت کنن.

الان میتونی با خیال راحت با این دارو خوشمزه  بعد چند ماه مصرف روزانه و مرتب افسردگی رو به فراموشی بسپاری.