ژل رویال و درمان چاقی

چاقی نه تنها خود به تنهایی بیماری خطرناکی است. بلکه باعث بوجود آمدن بیماری هایی چون دیابت، کبد چرب و بسیاری بیماری های خطرناک دیگر می شود. عوامل متعددی بر چاقی افراد تاثیر گذار است که یکی از مهم ترین آنها سطح پایین متابولیسم می باشد. تحرک کم و عادت های غذایی نادرست همگی از عوامل چاقی هستند.

ژل رویال و درمان چاقی

ژل رویال و درمان چاقی


یکی از بهترین راه حل ها برای کنترل چاقی کنترل متابولیسم بدن می باشد. ژل رویال با کنترل متابولیسم بدن تاثیر فوق العاده ای در درمان چاقی دارد. مصرف ژل رویال باعث افزایش گرمای تولیدی بدن می شود و افزایش گرما بر افزایش سوخت و ساز تاثیر مستقیم دارد. افزایش سوخت و ساز نیز باعث کاهش وزن می شود. مصرف مداوم ژل رویال نه تنها سبب کاهش وزن می شود بلکه می تواند از بروز چاقی نیز جلوگیری کند.

درمان چاقی

امروزه بيماري چاقي تبديل به يکي از معضلات اصلي جوامع بشري و سيستم هاي بهداشتي – درماني گرديده است. از آنجا که کاهش وزن بدن مي تواند در افزايش طول عمر افراد مبتلا به چاقي و جلوگيري از معلوليت هاي آنها نقشي کليدي داشته باشد، انتخاب بهترين روش کاهش وزن در افراد مبتلا به بيماري چاقي داراي اهميت خاصي مي باشد.

ژل رویال چیست؟

ژل رویال عسل یک ماده شیری رنگ است که فقط غذای ملکه زنبور ها یا زنبور سلطنتی از آن بعنوان غذا استفاده می کند پس یک ماده بسیار قوی و محدود و با قیمت بالا می باشد.ژل سلطنتی عسل یک ماده بسیار پر انرژی و جزو مواد گرم بوده که دارای خواص درمانی و فواید زیاد است. که برای برطرف کردن بسیاری از بیماری ها در طب ایرانی سنتی استفاده می گردد.

ژل سلطنتی رویال عسل در واقع ماده ای بود.که در آن علاوه بر وجود شهد گیاهان مختلف، ترشح غدد زنبورهای عسل نیز وجود دارد. لذا دارای ترکیب گیاهی و حیوانی بوده. و خاصیت و فواید درمانی آن از عسل بسیار بیشتر و شگفت انگیز تر است.

ژل رویال یک ماده واقعا معجزه آسا است که علاوه بر بالابردن قدرت ملکه زنبور ها در انسان نیز قدرت و توانایی جسمی را بسیار زیاد می کند. این ژل حاوی 60 الی 70 درصد آب (ترشح غدد زنبور عسل)، 10 تا 16 درصد قند، 3 تا 6 درصد چربی، 2 الی 3 درصد ویتامین، املاح و اسیدهای آمینه است. این ماده به منظور رشد و نمو زنبور ملکه تولیدمی گردد.